Rolety materiałowe Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z roletami wrocławskiej firmy Anty Solar System. Rolety materiałowe to nie tylko osłona przeciw słoneczna, ale także element dekoracyjny. Wykonane z tkanin o bogatej palecie kolorów i wzorów, odpowiadającym najnowszym trendom.

Posiadamy tkaniny transparentne powodujące niepełne zaciemnienie, wystarczające do ograniczenia dopływu promieni słonecznych, tworząc jednocześnie przyjemny klimat we wnętrzu i tkaniny zaciemniające (podgumowane lub ze srebrną warstwą zewnętrzną) odbijającą promienie słoneczne.

Rolety okienne do wnętrza

Wzornictwo i styl rolet materiałowych sprawia, że doskonale pasują do każdego wystroju wnętrza. Różnorodność systemów rolet materiałowych umożliwia praktyczne zastosowanie w każdym pomieszczeniu z oknem.

Mechanizmy koralikowe i sprężynowe gwarantują bezawaryjną obsługę przez wiele lat. Każdą roletę przygotowujemy indywidualnie na wymiar. Większość rolet wyprodukowanych jest we Wrocławiu. Każda roleta wykonana jest ręcznie w celu zapewnienia najwyższej jakości.

Rolety Wrocław

Oferujemy rolety klasyczne, rolety w kasetach przyszybowych i przestrzennych oraz rolety do okien dachowych z kasetami i bez. Katalogi tkanin rolet materiałowych prezentujemy w Państwa wnętrzach dokonując pomiaru okien. Zapewniamy profesjonalny montaż rolet materiałowych we Wrocławiu i okolicach.


Zainteresował Państwa temat - rolety materiałowe Wrocław - zapraszamy do kontaktu.

rolety materiałowe w kasecie

rolety materiałowe klasyczne

rolety materiałowe do okien dachowych

ROLETY w kasecie

ROLETY klasyczne

ROLETY do okien dachowych

Rolety w kasecie przyszybowej. Montaż rolety w świetle szyby. Rolety z prowadnicami płaskimi z mechanizmem łańcuszkowym pozwalającym na trzymaniu tkaniny na dowolnej wysokości. Kaseta i prowadnice zapewniają nie przenikanie światła.

Montaż rolet na ramie okna, ścianie lub suficie. Rolety wyposażone w mechanizm łańcuszkowy z hamulcem pozwalającym na trzymanie rolety na dowolnej wysokości.


Rolety do okien dachowych. Montaż rolet do ramy okiennej (w świetle szyby). Rolety wyposażone w mechanizm sprężynowy. Rolety z kasetą i prowadnicami lub bez. Kaseta i prowadnice wykonane z anodowanego aluminium. Roleta dostosowana do większości typów okien