Żaluzje poziome Wrocław

Żaluzje poziome aluminiowe to jedna z najstarszych osłon przeciw słonecznych. Umożliwiają płynne kontrolowanie kierunku i ilości przepuszczanego światła. Różnorodność systemów żaluzji poziomych pozwala na montaż na oknie PCV i drewnianym, ścianie i suficie. Stanowią doskonałą izolację termiczną (pomieszczenie nie nagrzewają się tak w słoneczne dni). Bogata kolorystyka taśm pozwala dopasować je do każdego rodzaju wnętrza. Posiadamy taśmy o kolorach gładkich, metalizowanych, brokatowych, perforowane i drewnopodobne.

Aluminiowe żalucje poziome

Żaluzje poziome aluminiowe wykonane są z taśm o szerokości 16, 25 i 50mm. Możliwość zastosowania mechanizmu łańcuszkowego lub pokrętła i sznurka. Do okien uchylnych prowadzenie żyłkowe. System dostępny w kolorze białym, brązowym, waniliowym, srebrnym lub drewnopodobnym (np. złoty dąb). Żaluzje poziome drewniane wykonane z drewna egzotycznego o szerokości 25 i 50mm. Żaluzje poziome 50mm aluminiowe i drewniane doskonale nadają się na bardzo dużych powierzchniach.

Żaluzje drewniane lub aluminiowe

Posiadamy bogatą ofertę taśm aluminiowych i drewnianych. Zapewniamy fachowy montaż żaluzji poziomych we Wrocławiu i okolicach.

Żaluzje poziome we Wrocławiu przeżywają prawdziwy renesans. Z dumą powracają do mieszkań, biur i salonów.

żaluzje poziome Wrocław

żaluzje

żaluzje poziome

poziome żaluzje