Żaluzje pionowe Wrocław

Żaluzje pionowe z wrocławskiej firmy Anty Solar System to praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla mieszkań, domów, biur i hoteli. Są ciekawą alternatywą dla zasłon i firan. Różnorodność tkanin i wzorów pozwoli na idealne dopasowanie do każdego wnętrza. Szeroka gama tkanin zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta.

Montaż żaluzji

W naszej ofercie posiadamy tkaniny z atestami ITB dopuszczające do stosowania w budownictwie oraz atesty higieniczne. Cześć tkanin posiada atesty niepalności. Verticale doskonale nadają się do zasłaniania dużych i małych powierzchni. Precyzyjny mechanizm obrotu lameli żaluzji pozwala precyzyjnie zasłaniać i kierować światłem. Żaluzje pionowe montujemy do sufitu lub ściany.

Wielofunkcyjne żaluzje pionowe

Dużym walorem żaluzji pionowych jest wielofunkcjonalność (możliwość stosowania, jako osłonę przeciwsłoneczną lub jako ruchomą ściankę działową). Katalogi tkanin żaluzji pionowych prezentujemy w Państwa wnętrzach dokonując pomiaru okien. Zapewniamy profesjonalny i fachowy montaż żaluzji pionowych we Wrocławiu i okolicach. Nasze żaluzje pionowe produkowane są we Wrocławiu.

żaluzje pionowe Wrocław

żaluzje pionowe